fbpx

Stan na Dan Novi Sad upotpunio smeštajnu ponudu grada

Stan na Dan Novi Sad upotpunio smeštajnu ponudu grada 1

Oduvek je Novi Sad važio za grad koji gostoprimljiv i ljubazan. Ima nešto posebno u njemu što svakog čoveka naprosto nagoni da se uvek iznova vraća u njega. Neki bi rekli da je do ljudi, neki do turističke ponude, neki bi izdvojili noćni provod ili gastronomsku ponudu, ali ono što je sigurno jeste da je Novi Sad u godini za nama ugostio bezmalo 500.000 ljudi, kako iz Srbije, tako i iz čitavog sveta, ujedno oborivši i rekord po broju noćenja u jednoj godini. Preciznije, do kraja novembra u Novom Sadu ostvareno je 423.000 noćenja.

Nameće se pitanje koliki je smeštajni kapacitet Novog Sada. Nesumnjivo, kada Vam u jednoj godini dođe veći broj gostiju, nego što grad ima stanovnika, onda verovatno pričamo o deficitu u pogledu smeštaja. Hoteli su se etablirali na listi smeštaja kao stvar elitizma, kojoj naprosto ljudi ne samo da nisu naklonjeni, već je sve češće i izbegavaju.

Globalni pokazatelji nam stavljaju do znanja da turisti i putnici namernici širom sveta koriste takozvano kratkoročno izdavanje stanova sve češće, pa tako ni naš grad nije ostao imun na takav trend. Stan na dan Novi Sad postavio je visoke standarde u takvoj ponudi, a kamo bolje potvrde od ličnog primera.

Maj mesec. Poeme o majskim ružama i cvrkutu ptica jesu lepe, ali u Novom Sadu se jedino razmišlja o gužvama i sve „punijem“ gradu . Sa svih strana nam dolaze rođaci, prijatelji, poznanici, poslovni partneri. Iako zasigurno postoje bolja rešenja, svi se najavljuju u poslednjim trenucima. A maj kao maj, svadbe na sve strane, poljoprivredni sajam, razne manifestacije po čitavom gadu i okolini. Imamo li opciju da ugostimo sve ljude u svojim stanovima? Pa, naravno da nemamo. A svi hoće da se osećaju što ležernije i opuštenije.

Tako je i Vaš narator počeo da pretražuje internet u nadi da će pronaći nešto pod apartmani Novi Sad ili pod booking Novi Sad. I odjednom, novi horiznoti. Sve što se može poželeti na jednom mestu. Od onih pod lux apartmani, preko onih pod apartmani sa đakuzijem, do onih pod apartmani od 10e. Novi Sad Stan na Dan je jednostavno položio sve isipite. Bez obzira u kom delu grada da se pretraži, sve je bilo dostupno, Stan na Dan Novi Sad Detelinara, centar ili Bulevar oslobođenja.

Ushićenje nema kraja. Napokon opcija u našem gradu da se ponudi vrhunski akomoditet, koji nije samo „kao u vašem stanu“, već zaista u apartmanima i stanovima koji su opremljeni po meri svakog čoveka. Idealni za grupne posete, u smislu da više nema potrebe da se veća grupa ljudi razdvaja po xy različtih lokacija i meridijana, do onih koji su pet friendly. A da samo vidite kakav osmeh razvlače naši ljudi na privremenom radu u inostranstvu ili mediteranci kada im se objasni da Stan na Dan Novi Sad nudi i određeni broj apartmana gde je dozvoljeno pušenje. Da ne bude zabune, i kad nije maj, ovi apartmani i stanovi savršeno su „zategnuti“, u njima je potpuno nov nameštaj, a gostima je stalno na raspolaganju WiFi. Ako se na to doda da je u nekim apartmanima moguće organizovati i okupljanja, prosta dedukcija otkriva da se iz njih, ponekad, nema potrebe ni izlaziti.

Apartmani koje poseduje Stan na Dan Novi Sad odišu čistim prostorom, koji je uređen taman onoliko da niko ne može reći da nije odlično. Čak i postoji opcija koja uključuje doručak u cenu, a veoma je dobro što se u ponudi nalazi i transfer od i do aerodroma, iznajmljivanje automobila, kao i čitav niz drugih pogodnosti.

Bilo bi neskromno reći da pojava Stan na Dan Novi Sad apartmana nije revolucionarna. Lako je sada zamisliti da će se svi turisti, kao i oni koji u našem gradu borave poslovno, zadržavati mnogo duže baš zbog ove opcije – jeftino iznajmljenih potpuno opremljenih stanova.

Novosađane posebno može radovati to što smo konačno zakoračili u godinu kada je naš grad Omladinska prestonica Evrope, što će neminovno privući veliki broj pre svega mladih ljudi iz čitave Evrope. Kroz prizmu opcije kratkoročnog iznajmljivanja stanova, to je fantastična vest, jer se upravo mladi iz Evrope najčešće opredeljuju za ovakav vid smeštaja tokom boravka u inostranstvu.

Uzimajući u obzir i globalni trend sve većeg broja poseta turista gradovima centralne i južne Evrope, Novi Sad, sa svojom jedinstvenom ponudom, moći će da podigne visoko glavu i da se nada dobrim rezultatima. Apetiti rastu. Ali raste i broj smeštajnih kapaciteta, o čemu svedoči i sve ono što nude Apartmani Novi Sad. Svima za nauk – kakav god poželite stan.Na dan ili više. Iznajmite stan brzo, lako i pouzdano.

Kontaktirajte nas

Invalid Email

Pratite nas

Novi Sad
18°
scattered clouds
humidity: 57%
wind: 1m/s ESE
H 18 • L 16
18°
Sat
21°
Sun
22°
Mon
29°
Tue